Akce

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ

Městské muzeum Rtyně v Podkrkonoší vyhlašuje na léto velkou soutěž. Pokud rádi fotografujete, pak je tato soutěž určena přímo vám. A jak se můžete zúčastnit? Od 1. července do 31. srpna 2023 nám zasílejte zajímavé fotografie ze svých cest po zdejším regionu. Může se jednat o kuriozity, které vás na cestě potkaly, zajímavá místa, která jste objevili nebo cokoliv dalšího, s čím byste se chtěli pochlubit. Každých 14 dnů (čtyřikrát během prázdnin) došlé fotografie vyhodnotíme a během každého hodnocení oceníme tři z vás dárkem. A o co se soutěží? Můžete získat vstupenky a vouchery na jídlo a nápoje na hudební festival NOTA, vstupenky do rtyňského muzea pro celou rodinu, věcné ceny apod.
Vámi zaslané fotografie pak následně vystavíme během fotografické soutěže Rtyňské foto 2023, která bude k vidění v Malém kulturním sále ve Rtyni v Podkrkonoší během listopadu letošního roku. Fotografie s uvedením autora, korespondenční adresou a kontaktem (telefon, e-mail) zasílejte na e-mail: kultura@mestortyne.cz. POZOR: vyhodnoceny budou jen ty snímky, které budou zaslány v uvedeném termínu! Ceny budou k vyzvednutí ve rtyňském muzeu během jeho provozní doby.

 

Po hornických památkách Rtyně

 

Výstavy a přednášky 2023

 

informace o muzeu
mapa
Adresa:
Pod Rychtou
542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Telefon:
E-mail:
otevírací doba
Otevřeno:
KVĚTEN, ČERVEN, ZÁŘÍ
pátek – neděle
10:00 – 12:00 a 12:30 – 16:00

ČERVENEC, SRPEN
úterý – neděle
10:00 – 12:00 a 12:30 – 16:00

ŘÍJEN - DUBEN
po předchozí dohodě
předchozí
fdsfasdfasdf
následující
Městské muzeum Rtyně v Podkrkonoší
Pod Rychtou
542 33 Rtyně v Podkrkonoší
Mobil: 602 123 990
Email:

Provozovatelem webu je Městské muzeum Rtyně v Podkrkonoší, která jako správce osobních údajů používá na těchto internetových stránkách cookies za účelem zvýšení uživatelského komfortu, analýzy návštěvnosti i přesnějšímu cílení reklamy.

Více o cookies
Upravit nastavení
Přijmout vše